eng | deutch
stin_leva
obrazek_hlavni_1 obrazek_hlavni_2 obrazek_hlavni_3 obrazek_hlavni_4
stin_vpravo
Návrat na hlavní stránku
Elektronické zabezpečovací systémy a další
Elektroinstalace
Inteligentní Dům
Projekční činnost
Kontaktní a další informace
image
levy symbol SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE

Našim cílem je navrhnout Vám optimální řešení, které bude na míru splňovat vaše každodenní potřeby za pomoci nejmodernějších postupů, technologií a materiálů s ohledem na cenovou přijatelnost. Používáme kvalitní prověřené materiály a výrobky, abychom mohli garantovat dlouhou záruku a tím Vám zajistit maximální spokojenost.

levy symbol Návrh a realizace

Domovní elektroinstalace - při řešení v rodinných domech a bytových jednotkách vycházíme z našich zkušenosti zakázek tohoto typu. Naší snahou je vždy s objednavatelem konzultovat jeho potřeby a nalézt optimální řešení jak po stránce technické, tak i finanční.Průmyslové elektroinstalace, které provádíme, jsou vždy specifické pro každou zakázku. Snažíme se, aby naší instalací zákazník docílil co největších energetických úspor, aby elektroinstalace nebránila rozvoji provozu a mohla být kdykoli operativně rozšiřována.


Poradíme s výběrem a poskytneme katalogy řady výrobců, kde si vyberete ten správný elektroinstalační prvek (zásuvky, svítidla atd.), který odpovídá vašim představám. Také zde naleznete Veškeré elektroinstalační doplňky, podlahové vytápění, termostaty, datové, audio a televizní zásuvky, zásuvky 230V, vypínače, svítidla poradíme s výběrem, namontujeme a připojíme k elektroinstalaci. Zapojíme kuchyňské a další spotřebiče jako jsou: sporáky, varné desky, trouby, odsavač par / digestoř, motory, čerpadla, řídící a regulační jednotky, vyhřívání okapů atd.


U všech instalací a zařízení poskytujeme revizní činnost. Cílem naší firmy je poskytnout Vám, zákazníkovi, komplexní služby. Realizujeme elektroinstalace jako celek. A samozřejmostí je, kromě montáže a celé realizace, zajištění všech následných oprav a průběžné údržby.

levy symbol

Design a periferie

Byt, dům či kancelář musí splňovat mnoho požadavků na vybavení.


Moderní elektroinstalace už dávno není jen o výběru počtu a barvy spínačů a zásuvek. Spínače nejsou pouhými funkčními prvky, ale staly se nedílnou součástí interiového designu. Na našem trhu je celá škála řad, ze kterých si můžeme vybrat. Jednoduché a minimalistické řešení, ale i odvážnější materiálové a barevné kombinace.
Světelné spínače jsou obvykle detailem, jemuž nevěnujeme příliš mnoho pozornosti. Jsou ale součástí interiéru a jejich design se podílí na celkovém dojmu z místnosti. Vždyť dokonalost se skládá z maličkostí.


K domovu neodmyslitelně patří teplo a pohoda. Díky termostatům, udržíme v místnosti stálou teplotu, která je v určitém rozmezí nastavitelná. Termostaty bývají často součástí dodávky topného systému a mívají jednoduchý design, který s ostatními elektro prvky není v souladu a estetiku interiéru spíše narušuje. Dejme mu tedy takové provedení, jaké potřebujeme.


Designové osvětlení Moderní osvětlení přitom může Váš byt či dům nebo vaši kancelář, změnit radikálně. Pokud máte rádi změny, můžete vzhled interiéru změnou jeho osvětlení a použitím moderních svítidel měnit relativně často, a nemusíte kupovat nový nábytek ani provádět náročnou výměnu podlahových krytin. V naší nabídce naleznete stropní závěsná světla, skleněné lustry, závěsné lampy pro moderní a luxusní interiéry a jiná designová moderní svítidla. MODERNÍ DESIGNOVÁ SVĚTLA PRO MODERNÍ INTERIÉR - MODERNÍ ZÁVĚSNÉ STROPNÍ LAMPY - SKLENĚNÉ MODERNÍ LUSTRY - ZÁVĚSNÁ MODERNÍ SVÍTIDLA


Úspora energií - Moderním a velmi oblíbeným trendem v osvětlení se stávají svítidla s LED diodami. Mezi jejich hlavní přednosti patří několikanásobně menší spotřeba oproti klasické žárovce a především vysoká životnost až 100.000 provozních hodin, což je až 100x déle než běžná žárovka, relativně dobrá účinnost, malé rozměry, chladné světlo, otřesuvzdornost, nulové infračervené (IR) a ultrafialové (UV) záření, možnosti výroby různých barev, změna barev bez mechanických dílů, barevná efektivita a směrové světlo.

| Copyright C 2006-2009 1dt, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |